Про нас

Засновник

Кравченко Едуард Михайлович - засновник СК "Гермес"...

Головний тренер

Середюк Федір Миколайович - віце-президент Федерації бойового...

Наша історія

Предтечею СК «Гермес» був маленький зал на вулиці ім. Чапаєва, що мав назву «Ентузіаст». Як згадують сучасники, в середині 80-х записатися в клуб «Ентузіаст» було не лише питанням престижу, а й гордості, адже потрапити до нього можна було лише за рекомендацією спортсменів, які вже займаються там і зарекомендували себе.

Поява СК "Гермес"

Згодом, охочих займатися у Кравченко Едуарда Михайловича вже було стільки, що постало питання про пошук більшого за розмірами та краще оснащеного приміщення, в результаті вирішення якого і народився зрештою спортивний клуб «Гермес» за адресою - Дмитрівська 33.

Основні види єдиноборств

Основними напрямками СК "Гермес" є MMA, бойове самбо та рукопашний бій. Завдяки збалансованим та ефективним тренуванням, спортсмени нашого клубу на постійній основі стають призерами та чемпіонами на змаганнях з таких дисциплін як: бойове самбо, змішані види єдиноборств, рукопашний бій, комбат-дзю дзюцу, греплінг, панкратіон та багато інших.
Звичайні учні будь якого віку, які не пов'язані зі спортом, отримують на тренуваннях найдієвіші навички з самозахисту.

Crossfit

Для максимально ефективного застосування одержуваних вмінь з бойової техніки в СК "Гермес" був розроблений комплекс вправ на базі crossfit, що дозволяє значно підвищити загальний рівень фізичної підготовки.