Петиція на звання героя України

Ламанов Михайло Олександрович

Народився 07 березня 1974 року у м. Чугуїв Харківської області в сім’ї військовослужбовців, після закінчення Дівичківської середньої школи, закінчив Київське суворовське військове училище (СВУ, зараз Київський військовий ліцей імені Івана Богуна), був курсантом Київського вищого військового інженерного авіаційного училища (Київського інституту Військово-повітряних сил), диплом про першу вищу освіту отримав у Київському інституті військово-повітряних сил за спеціальністю інженер-системотехнік, другу вищу освіту здобув у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за спеціальністю – економіка підприємства.

Жага до навчання до постійного саморозвитку це те що Михайла постійно спонукало рухатись вперед. Саме тому він продовжив навчатися у бізнес школі МІМ та потому закінчив Інститут Трансакційного аналізу та інтегративної психотерапії мав плани й далі рухатися на шляху пізнання людини.

Для підписання петиції перейдіть за посиланням!

 

 

Навчання в СК "Гермес"

Постійне самовдосконалення, що було притаманно Михайлу, стосувалося також й фізичного розвитку. Так прийшовши до Школи рукопашного бою «ГЕРМЕС» в якості початківця у 1994 році, дійшов у своєму розвитку до Основної групи (Супер основної групи), спортсмени якої за вмінням та навичками не поступалися майстрам спорту з силових видів спорту або тим що здобули чорні пояси у єдиноборствах.

Саме спираючись на хлопців з Основної групи (Супер основної групи) була створена одна з найбільших в України, на той час, охоронна фірма «ЕДЕМО», під керівництвом талановитої, неординарної, не пересіченої та легендарної людини, засновника спортклубу «ГЕРМЕС» - Кравченко Едуарда Михайловича.

Кар’єрний шлях Михайло вибудував від посади звичайного охоронника на об’єкті до вищих щаблів в напрямку охорони та безпеки - охоронця vip-персон та головного фахівця з організації майнової та особистої безпеки.

Шлях захисника України

Активний учасник Революції Гідності, забезпечував особисту безпеку роботи журналістів в гарячих точках протистоянь «майданівців» з авторитарним режимом.
З початком війни, у 2014 році з московською нечистю, займався активною волонтерською діяльністю, з неодноразовими поїздками на самий передній край наших позицій.
Згодом Михайло приєднався до групи волонтерів, які освоювали новітню та той час спеціалізацію у військовій справі розвідника – аеророзвідка, що і стало визначальним у подальшій службі в 72 механізованій бригаді ЗСУ з початком відкритої військової агресії росії 24 лютого 2022 року.

Молодший сержант, командир відділення розвідувального взводу, 1 батальйону, 72 механізованої бригади - Михайло, завжди був надзвичайно фаховою, доброю, різносторонньою, працьовитою та сміливою людиною.

Саме його завзятість, працьовитість й здатність мислити та діяти системно, досвід та авторитет дозволив не тільки підняти аматорський рівень аеророзвідки на новий фаховий рівень, а й розширити діяльність підрозділу в напрямку «ударних дронів». Михайло був не тільки досвідченим авторитетом у своєму підрозділі, його також постійно запрошували і до інших військових підрозділів.

Командир відділення розвідувального взводу Михайло Ламанов воював у різних гарячих точках фронту: передмістя Києва, Сумщина, Харківщина, Бахмут, Сєвєродонецьк, Торецьк, Вугледар.

Останній подвиг

В січні 2023 року на Вугледар почався масований наступ одного із елітних російського угрупувань 155-ї Далеко-Східної бригади морської піхоти. Атаки великої кількості бронетехніки та особового складу противника ледве вдавалось стримувати. Під командуванням Михайла Ламанова відділення безстрашно та героїчно знищило десятки одиниць техніки та особового складу противника чим зберегло багато життів наших бійців.

17 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання у м. Вугледар, по підрозділу групи аеророзвідки ударних безпілотників, якою керував Михайло, був нанесений удар безпілотним ударним доном ворога, в наслідок чого Михайло загинув.

У Михайла залишилась дружина й дві донечки, батьки й сестра.

Для розгляду петиції про присвоєння аеророзвідникові Ламанову Михайлу Олександровичу звання Героя України (посмертно) необхідно зібрати 25 000 голосів протягом трьох місяців з дня оприлюднення – з 16.10.2023 року, тобто по 15.01.20243 року.

Номер електронної петиції на https://petition.president.gov.ua/petition/ - №22/208326-еп. (для підписання електронної петиції потрібно здійснити авторизацію за допомогою цифрового підпису (дія, приват 24, тощо).

Ламанов Михайло Олександрович - справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду - Герой України (посмертно).

Вічна пам'ять та шана Герою! Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *