Бойове самбо

Бойове самбо – коктейль із єдиноборств народів світу

Один із напрямків, яким займається СК Гермес – це бойове самбо. Самбо є відносно молодим, але досить популярним видом спортивного єдиноборства, що інтенсивно розвивається. Підставою технічного арсеналу самбо служить комплекс найбільш ефективних прийомів захисту та нападу, відібраних із різних видів бойових мистецтв та національної боротьби багатьох народів світу. Число прийомів в арсеналі самбо безперервно приростає з розвитком цього виду спортивного єдиноборства.

Філософія секції бойового самбо полягає в тому, що це не лише вид спортивного єдиноборства та спосіб протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприяє розвитку морально-вольових якостей, патріотизму та громадянськості. Записавшись у Гермес на САМБО У КИЄВІ – це означає формування твердого характеру, стійкості та витривалості. Цей вид єдиноборства сприяють виробленню самодисципліни та розвитку якостей, необхідні досягнення життєвих цілей. Бойове самбо формує людей, здатних постояти за себе, за сім'ю, за Батьківщину.

Самбо включає найефективніші прийоми та тактики різних видів спортивних єдиноборств, бойових мистецтв та народних видів боротьби: азербайджанської (гюлеш), узбецької (узбекча кураш), грузинської (чидаоба), казахської (казакша курес), башкирської (башкортса көрәш); фінсько-французької, вільно-американської, англійської боротьби ланкаширського та кемберлендського стилів, швейцарської, японського дзюдо та сумо та інших видів єдиноборств.

Така система, спрямована на пошук усього передового та доцільного, лягла в основу філософії бойового самбо, філософії постійного розвитку, оновлення, відкритості до всього кращого. Разом з прийомами боротьби вона ввібрала в себе і моральні принципи народів, що передали самбо частину своєї культури. Ці цінності дали бойовому самбо силу пройти через суворі випробування часом, вистояти і загартуватися у них. І сьогодні діти, займаючись бойовим самбо у Києві, не лише вчаться захищати себе, а й набувають досвіду гідної поведінки, заснованої на цінностях патріотизму та громадянськості.

У клубі Гермес цей вид бойового мистецтва викладає заслужений тренер України, Майстер спорту, Чемпіон світу з бойового самбо, старший тренер збірної України з бойового самбо – Сердюк Федір Миколайович

На базі нашого клубу сформовано та тренується збірна України з бойового самбо. Діти беруть участь у міжнародних змаганнях, Чемпіонатах Європи та світу. Є багаторазовими переможцями цих змагань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *