Crossfit

Сьогодні займатися незвичайним видом спорту стає закономірністю і справа не в тому, щоб блиснути в компанії, чим ви займаєтеся, а просто тому, що незвичайні види фізичної активності удосконалені.

Одним із подібних видів спортивного навантаження є кросфіт. У Києві цей вид фізичної діяльності особливо популярний, оскільки мешканці столиці вже встигли оцінити переваги та результат від його навантажень. Спортивний клуб «ГЕРМЕС» пропонує всім любителям інтенсивних та продуктивних тренувань.

Цей вид активності є програмою тренувань, які складаються з функціональних вправ з високою інтенсивністю. Якщо з'явилося бажання займатися саме цим видом спорту, треба врахувати, що він включає біг, веслування (яка виконується на спеціальних тренажерах), стрибки, робота з вагою, лазіння по канату і багато іншого. Тренери, що викладають кросфіт, наполягають на тому, що мета даної активності – розвиток фізичних якостей людини (швидкість, гнучкість, витривалість, координація, сила), а також нормалізація роботи дихальної та серцево-судинної системи, адаптація організму до різних видів навантажень та їх зміни.

Стандартний день тренування складається обов'язково з розминки, вивчення та відпрацювання нових рухів, WOD (Workout of the Day) та роботи над помилками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *